Doğum günü yazıları. Esprili Ve Güldüren Doğum Günü Mesajları

Komik Doğum Günü Mesajları

doğum günü yazıları

Bu günün dünden mutlu, yarının bu günden umutlu, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. Yaşamı sevdikçe güçlenir insan, geleceğe umutlu baktıkça görür mucizeyi. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ancak doğum günlerinin önemi her zaman daha fazladır ve daha çok özen isteyen günlerdir. İyi ki doğmuşsun canım arkadaşım, nice güzel senelere… Yaş Doğum Günü Hediyesi Poster Çocuğunuz henüz 1 yaşında olsa da onun için saklanabilir ve hatırası olan güzel bir hediye olacaktır bu poster. İyi ki doğdun bitanecik kardeşim.

Next

Doğum Günü Yazıları

doğum günü yazıları

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni hiç kimse üzmesin, İyi ki doğdun canım kardeşim. Onun için hepinizi tek tek yaş günü partime bekliyorum. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Çocuklugunun tatlı bir o kadar da çılgın günlerini her geçen saniyede daha çok özlemişsen.

Next

Kardeşe Doğum Günü Mesajı Kısa, Uzun, Uzaktaki Kardeşe

doğum günü yazıları

Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara. Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Her yeni yаşındа dаhа genç her yeni yılındа dаhа çılgın ol. Bu noktada en çok ihtiyaç duyacaklarınız hediye seçimi konusunda yardım, kutlama sözü önerileri ve de doğum günü pastası yazıları olacaktır. Daha nice mutlu yıllara… Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara. Romantik, esprili, ilginç ve orijinal nitelikteki bu güzel mesajlardan, duygularınıza en iyi şekilde karşılık gelen mesaj seçerek, hem hediyenizin değerini çoğaltın; hem de sevdiğiniz kişiye yeni yaşını kutlarken güzel dileklerinizi iletin.

Next

Doğum Günü Mesajları

doğum günü yazıları

Maksat bir avuç muhabbet ve bir avuç sevgi… Bu yaş günümde de gönül birlikteliği için siz tüm sevdiklerimi yaş günü partime bekliyorum Pastanın en güzel bahane, mumların en güzel köprü olduğu, yaş almanın en güzel anları yaşattığı yaş günümde hepinizi görmekten büyük bir mutluluk duyacağım. Belki de bu doğum günü davetiyesi yaz sıcaklarında verilecek doğum günü partileri için en iyi fikir olabilir. Doğum günün kutlu olsun aşkım. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

Next

Doğum Günü Mesajları

doğum günü yazıları

Araya kırgınlıklar girse de sen hep benim en yakın arkadaşım olarak kalacaksın. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Dost bir kara günde bir de doğum gününde beli olur. Teyzesinin bitanesinin birinci yaşı kutlu olsun. Onu sen de çok seversin, bazen kıskanırsın, bunlar hayatın doğal akışında olabilir. Önce kardın, eridin çağlayan oldun; goncaydın, açtın gül oldun; gözümde yaştın, bittin gülücük oldun.

Next

Esprili Ve Güldüren Doğum Günü Mesajları

doğum günü yazıları

Iyi ki dogdun ve iyiki varsin. Eşinize Doğum Günü Mesajı atmak istediğiniz zaman, hislerinizi tam olarak yansıtacak cümleleri toparlayamaya bilirsiniz. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Yagmuru unutmuş topraklarin yalvarişi gibi sessizce ama yurekten, dogum gununu kutlarim oylesine degil icten. Hayatın tahminimden daha güzel olabileceğini gösteren kadın. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzeliği gibi geçsin.

Next

Doğum Günü Pasta Yazıları, En Anlamlı Pasta Üstü Yazıları

doğum günü yazıları

Sen benim en büyük sebebimsin. Akşama kadar tebrikler devam eder Ve parti başlar…. Ayakta duracak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var benim. Sevenlerin için, iyi ki varsın, iyi ki doğdun… Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.

Next